Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

30. Prigl sraz 19.7.2007 v 17,30 hod.  

  1. 1. 30. Prigl sraz 19.7.2007 v 17,30 hod.


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Odesláno

jo Jani, o tom na Pryglu vím a i sem byl. mynule sem nemohl.. a udajne to bylo good a kridylka taky prej gud.., tak sem zvedav kdy bude dalsi sraz :-) snad my to vyjde

Odesláno

To bylo v Šebetově na sraze.Boltn tam přivezl slivku,která měla tak 66% a pili to ještě k tomu teplý.Pár lidí s toho bylo docela veselejch.No a den předtím jsme pili meruňkovicu,takže si asi dokážeš představit jak to tam vypadalo,ne?

Odesláno

hmm.. tezko soudit jak to tam vypadalo, kdyz jsem to nevidel, ale uricite to bylo bomba.. protote davat si jeden den merukovicu a pak slivku.. to pak musi byt radost... jj. slivovice je lek... na te jsem vyrostl...

Odesláno
Původně zaslal: boltn 406

Původně zaslal: tomyka

z tej honzikovej slivky by stacilo malo :) ta zacala mavat aj so mnou :)

Příšní rok vezmu aspoň dvě flašky ať to stojí za to :D:D:D:aut

Tam s tím budeš umejvat motory na zakázku..???:myslim:myslim:myslim:D:D:D

Odesláno
Původně zaslal: Bazy

boltn 406: Ty kšeftuješ s lihem? :-))))

máš recht!! jenom s lihem...:D sem myslel,že dopadnu takhle:cool: (slepec)

Odesláno
Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Neptat se ho a lít mu to do krku....:D

Tak ty takhle,jo??!! Ses spřáhl s tou bandou ze zastávky!!?? Jak chceš.....:grr

:D:D:D

Odesláno
Původně zaslal: janča205

jo a příště to bude určo ještě lepší.Možná zahrajem i šipky jestli je tam budou mít.Minule jsme se u nich dost pobavili.

To máš pravdu!! Ještě se pobavíme....:D:D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...