Jump to content
Sign in to follow this  
Miku

Zadní náprava

Recommended Posts

Dle doporučení technika na STK jsem si nechal preventivně vyměnit silentblok na zadní nápravě dle obrázku (převzatého od Pindě :super) číslo 16.

Teď , když najedu do díry naložený , tak se mi ze zadu ozve bouchnutí. :grr poprázdnu to nedělá.

Před výměnou mi to nedělalo ať už se zátěží nebo prázdný :myslim

post-0-14109595968647_thumb.jpg

Taky bych tipoval tyčky stabilizátoru. Výměna celkem snadná ale kus za 1000,- plus další cca. 1000,- geometrie.

Jak napevno zjistím,že jsou v p....i , a když , tak od kterého výrobce nové.

Je mi však divné,že ostatní pohyblivé části byly dobré a až po "preventivní" výměně se to zhoršilo :grr

Ahoj zdravim všechny. potřeboval bych radu. chystám se na opravu zadní nápravy. Stabilizační tyčky už mám vyměněné a bouchání dále. v servisu navrhli výměnu silentbloků, jenže nevím přesně kolik jich tam je a které bych měl shánět. :myslim nemáte tu někdo obrázek zadní nápravy kde jsou zobrazeny všechny silentbloky i s popisem?? a jestli už má někdo zkušenost na kolik to višlo " výměna všech silentbloků ". zatim dík

Původně zaslal: polinejk

Ahoj zdravim všechny. potřeboval bych radu. chystám se na opravu zadní nápravy. Stabilizační tyčky už mám vyměněné a bouchání dále. v servisu navrhli výměnu silentbloků, jenže nevím přesně kolik jich tam je a které bych měl shánět. :myslim nemáte tu někdo obrázek zadní nápravy kde jsou zobrazeny všechny silentbloky i s popisem?? a jestli už má někdo zkušenost na kolik to višlo " výměna všech silentbloků ". zatim dík

Neco najdes tady: http://www.autobenex.cz/katalog/febi_gumokov/htm/214.html