Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

bio nafta


Guest Agen

Recommended Posts

Původně zaslal: Agen

nj to prave de no jako kdyz necham vymenit vsechny filtry a olej vod automechanika prootze si to potrebuju odepsat z dani tak kdyz mi do faktury napise ze co sem chtel mi vymenil ze mi vymenil vzduchovej palivovej i olejovej tak si myslim ze ho vymenil poctive a ne ze je jenom vycistil nebo vyfoukal vzduchem a kdyz se na to pak po chvilce kouknu tak sou vsechny filtry v prdeli ale hlavne ten palivovej a to netankuju zadny sracky a tankuju jenom u jedny cerpaci stanice u znamyho u ktery mam zaruku ze tam netankuju zadny sracky. takze nepotrebuju rady ve smyslu ze kdyz menim filtr oljovej tak mam vymenit i palivovej to vim taky nejsem prece trotl abych si voddelal auto timhle zpusobem,

Maš zajimavej styl mluvení a nikdo neřek že jsi trotl sis to řekl sám:D:D:D Tak proč auto nedaš k jinemu automechanikovi?Stejně si to upisuješ z daní ne?Tak je jedno kdo ti to bude dělat.

K tomu filtru proč nekoupiš z nějakeho jineho auta?A budeš si pak měnit jen vložky filtru a hlavně budeš vědět jaké:cool:

Mam teĎ v praci taky Renault Expres a řeknu ti je to auto velmy zajímavé svý chovaním...JInak deně ujedu taky 100-150Km po městě uvidíme jak dlouho vydrží:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak sežeň jiný filtr ať mužeš měnit vložky kterou koupíš v každém ochodě...JJ rnaultík je mrdka jak se zahřeje nechce startovat:grr Ale zatím mě nikde nenechal takže spokojenost ma najeto jen něco malo přes 200 tisic takže snad v klidu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh tak to je hlavni ze te doveze:D me v utery sotva dovez :D furt sem mu musel pumpovat ujel sem tak 500 metru a znova dneska sem ho rozchodil tak snad si da pokoj :D a budu cekat na dalsi stavku:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...