Jump to content
Sign in to follow this  
Guest DiZzY

stredova kaplicka .. je v nej pocitac ??

Recommended Posts

Guest DiZzY

zdar, pred casom som riesil problem mojej stredovej kaplicky v P307 svietila strasne nerovnomerne a myslel som si ze potrebujem novu. ako sa nakoniec ukazalo stacilo vymenit ziarovky v podsvieteni display-u a vsetko je ok.

nic to vsak nemeni na veci ze som pocas riesenia tejto "zavady" kupil dalsiu na e-bay s rovnakym part number. ked som ju vsak zapojil v mojom aute palubny pocitac proste nefungoval. stale mi svietil len udaj o aktualnom datume a tlacikom na packe sa nedalo prepnut nic ine.

zaujima ma teda ci je logika pocitaca spotreby prave v tej kaplicke, alebo kde moze byt problem ze povodna funguje ok a ina pocitac vyradi ??

dik za info

Share this post


Link to post
Share on other sites

Displayie na starou 307 jsou 3: 1 - obyčejný , 2- monochrom s navigací (stejný velikost) a větší rozlišení a 3 - barevný velký. Předpokládám , že máš 1 variantu. Podle datumu výroby je celkem 8 ref. čísel displayů, z toho jsou první 4 nahrazeny stejným číslem. Když to tak dám dohromady, tak záleží na původním čísle, jestli´máš ten druhý nové nebo nahrazující číslo, verzí software BSI, přes které to vše jde. Zajeď do servisu a tam ti s tím něco provedou, možná bude stačit jen nový display a jeho funkce přihlásit v BSI. Předpokládám , že jsi nekoupil display na novou 307, to nerozchodíš. Je to jiná MUX siť.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×