Sign in to follow this  
Followers 0
Guest DiZzY

stredova kaplicka .. je v nej pocitac ??

5 posts in this topic

zdar, pred casom som riesil problem mojej stredovej kaplicky v P307 svietila strasne nerovnomerne a myslel som si ze potrebujem novu. ako sa nakoniec ukazalo stacilo vymenit ziarovky v podsvieteni display-u a vsetko je ok.

nic to vsak nemeni na veci ze som pocas riesenia tejto "zavady" kupil dalsiu na e-bay s rovnakym part number. ked som ju vsak zapojil v mojom aute palubny pocitac proste nefungoval. stale mi svietil len udaj o aktualnom datume a tlacikom na packe sa nedalo prepnut nic ine.

zaujima ma teda ci je logika pocitaca spotreby prave v tej kaplicke, alebo kde moze byt problem ze povodna funguje ok a ina pocitac vyradi ??

dik za info

Share this post


Link to post
Share on other sites

Displayie na starou 307 jsou 3: 1 - obyčejný , 2- monochrom s navigací (stejný velikost) a větší rozlišení a 3 - barevný velký. Předpokládám , že máš 1 variantu. Podle datumu výroby je celkem 8 ref. čísel displayů, z toho jsou první 4 nahrazeny stejným číslem. Když to tak dám dohromady, tak záleží na původním čísle, jestli´máš ten druhý nové nebo nahrazující číslo, verzí software BSI, přes které to vše jde. Zajeď do servisu a tam ti s tím něco provedou, možná bude stačit jen nový display a jeho funkce přihlásit v BSI. Předpokládám , že jsi nekoupil display na novou 307, to nerozchodíš. Je to jiná MUX siť.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Máš ještě ty kola co prodávaš v bazaru? 13 dní čekam na odpověď.

[upravil dne 23/6/07 nemec.cb]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.