mk405 Odesláno 12. leden 2008 Odesláno 12. leden 2008 k té polaritě, melo by to být znat na hlasitosti tedy když je špatně mělo by to hrát méně protože to bude tahat membránu do dveří, jinak se to dá i zkouknout pohledem na vyšší hlasitost membrána bude skaáte víc směrem ven;) Citovat
tanagy Odesláno 15. leden 2008 Odesláno 15. leden 2008 Já už sem to vyřešil šalamounsky Vzal sem původní papírový repráček a pomocí 3xAAA(celkem 4,5V) baterek jsem zjistil, kde je na repráku (plus) a kde (mínus). Při správném zapojení polarity se membrána vychýlí směrem ven. Takže je to tak, že na konektoru "1" je PLUS - takže plusové vodiče u středobasu 307mičky jsou barvy šedé. Jo a platí to tak v případě, že to v továrně zapojili správně Pokud to tam popletli, tak mám smůlu. [upravil dne 15.1.08 tanagy] Citovat
mk405 Odesláno 15. leden 2008 Odesláno 15. leden 2008 Původně zaslal: tanagy Já už sem to vyřešil šalamounsky Vzal sem původní papírový repráček a pomocí 3xAAA(celkem 4,5V) baterek jsem zjistil, kde je na repráku (plus) a kde (mínus). Při správném zapojení polarity se membrána vychýlí směrem ven. Takže je to tak, že na konektoru "1" je PLUS - takže plusové vodiče u středobasu 307mičky jsou barvy šedé. Jo a platí to tak v případě, že to v továrně zapojili správně Pokud to tam popletli, tak mám smůlu. [upravil dne 15.1.08 tanagy] taky možnost jinak měla by stačit jedna 1,5 AAA baterka;) Citovat
numeros77 Odesláno 15. leden 2008 Odesláno 15. leden 2008 tanagy: ak chces vytiahnut z tych komponentov este lepsi zvuk mal by si bud vytlmit ten tapacit pretoze je velmi tenky alebo ho vylaminatovat alebo nejak spevnit...ale predava sa tlmiaci sprej Noisekiller u nas nejak za 390 Sk...ten pouzijem aj ja na moju 306-ku... Citovat
tanagy Odesláno 16. leden 2008 Odesláno 16. leden 2008 numeros77: vytlumeni je v planu, ale az najaro (az bude tepleji). Nástřik sprejem je taky možnost, ale ještě před tím nástřikem se to musí celkově zpevnit - chtělo by to podlepit všechny spoje, protože to momentálně drží "na dobré slovo". Jaký lepidlo na to bude dobrý? Z jakýho materiálu je to vlastně dělaný? Na tapecu je vyražený >P/E<. Ale stejnak si myslim, že pláty na to zpevnění a zatlumení budou lepší - sprej to jen zatlumí, ale nepomůže, aby to líp drželo při sobě. [upravil dne 16.1.08 tanagy] Citovat
mk405 Odesláno 16. leden 2008 Odesláno 16. leden 2008 co Brax pasta? napatláš a ztvrdne na kámen, vrstvu uděláš kde jak budeš potřebovat Citovat
tanagy Odesláno 16. leden 2008 Odesláno 16. leden 2008 Jo, a pak buchnu dveřma vono to celý ztvrdlý jako kámen upadne, ne? :D Tys to zkoušel někdy na plast? Nevim, brax sem v reálu neviděl. Chtělo by to něco, co ten plast naleptá a chemicky se na něj naváže. Destiny psal, ze ty spáry podlepoval tavnou pistolí - k tomu taky moc důvěry nemám (teda s tou mojí tavnou pistolí by to asi nešlo - mám tyčinky z takovýho průhlednýho gelu, kerej nahřátím změkne, ale jak zatuhne, tak to de z plastu normálně nehtem sloupnout. možná existujou nějaký kvalitnější tyčinky). Citovat
mk405 Odesláno 16. leden 2008 Odesláno 16. leden 2008 Původně zaslal: tanagy Jo, a pak buchnu dveřma vono to celý ztvrdlý jako kámen upadne, ne? :D Tys to zkoušel někdy na plast? Nevim, brax sem v reálu neviděl. Chtělo by to něco, co ten plast naleptá a chemicky se na něj naváže. Destiny psal, ze ty spáry podlepoval tavnou pistolí - k tomu taky moc důvěry nemám (teda s tou mojí tavnou pistolí by to asi nešlo - mám tyčinky z takovýho průhlednýho gelu, kerej nahřátím změkne, ale jak zatuhne, tak to de z plastu normálně nehtem sloupnout. možná existujou nějaký kvalitnější tyčinky). toho bych se nebál;) co vím tak lidi co tomaj říkaj že se to odloupne jen v místě kde dveře prokopneš ale počti si sám: http://www.autohificlub.cz/forum/9/464326-pasta+brax+exvibration+zkusenosti/160 http://www.autohificlub.cz/forum/9/641444-za+jak+dlouho+zaschne+brax/0 určitě tam toho najdeš víc případně to mužeš konzultovat u sekinu;) já osobně to nemám (páč už mam něco jiného), ale ale až budu dělat příště tlumení, jdu jednoznačně do toho:roker Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.