mk5 Odesláno 24. květen 2007 Odesláno 24. květen 2007 Auto proste raz naštartuje ,raz nie. Stáva"pravidelne" ,že počas jazdy mi prestane ísť otáčkomer,teplota motora a v tedy keď vypnem auto tak neneštartuje. Neviete poradiť! Citovat
MrVain Odesláno 24. květen 2007 Odesláno 24. květen 2007 uvolneny konektor??,skus pozatláčať všetky konektory:myslim Citovat
mk5 Odesláno 15. červenec 2007 Autor Odesláno 15. červenec 2007 Bol som v Peugeote ,prehodili nový soft v BSI a už to ide. Citovat
jarinek Odesláno 15. červenec 2007 Odesláno 15. červenec 2007 Byla to oprava v rámci záruky nebo pozáruční servis ? Citovat
KoNG Odesláno 16. červenec 2007 Odesláno 16. červenec 2007 Původně zaslal: mk5 po záruke! Kolik si vzali za přehrátí BSI ? Citovat
mk5 Odesláno 16. červenec 2007 Autor Odesláno 16. červenec 2007 Dal som si robiť aj náhradný kľúč bez dialkového+soft bsi "1500Sk" Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.