Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Univerzálne vlákno NEJEN pro Aku a Vvittyho :)


tomyka

Recommended Posts

2Aka: heled kocko, jsem rada, ze zustavas spamerkou tohoto fora.... huz jsem se lekla, ze se nechas od P306 zdeptat, ale mas tuhy korinek....

btw. 2 peugeot 306: dej si na me bacha píďo! :roker

jo a ke srazum: ja zrejme Kostelec opet vynecham...nerada, ale zatim to vypada na spatny termin.... Sebetov mam zatim jako stycny bod meho letniho programu .... ten bazen je proste bozskej ... a letos tyden predem nebudu bruslit, abych zas nemela drap v obvazu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ja kdyz jsem si spocitala, ze tu stih napsat mnohem vic sprostejch a urazlivejch prispevku nez ja, rozhodla sem se, ze se nedam:D

pro me sou tez ty podzimni srazy zaklety, byla sem na jedinem...za ta leta.....

ze bych taky nebruslila...abych do toho bazenu mohla.....;)

njn, asi si podlejzala lip nez ja....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starsi slecna? To je takove divne, ne? Nehlede na vek te "mladsi" slecny, to by mozna nektere mohlo mast, ne?

Nadrzovani Ti jde dobre :) A privezu Ti mne, budes se s tim muset spokojit, kdyz uz jsi me jednou dostala k narozkam pokud si vzpominam :)))

Zmrzlina nebude, kdyz nic smradlaveho tak to ani syry nebudou... zmrzlinu jsme zezral vcera, tezky neco vozit...

2AKA: no to jo, ale to Petovo prohlaseni nejak zapadlo, coz bude asi tim ze proste nectu vlakno o srazu za 3/4 roku, jen zapisu datum a potom planuji akce podle kalendare, no.

2Bohous: si pust klimatizaci ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...