mares Odesláno 25. květen 2007 Autor Odesláno 25. květen 2007 Tak to vypadá, že parní nostalgie nikoho nezaujala. Citovat
mirec.dk.406 Odesláno 6. červen 2007 Odesláno 6. červen 2007 som veľkým milovníkom železníc či pary alebo aj nových, ale mám to trošku od ruky ináč to môže byť krása [upravil dne 6.6.2007 mirec.dk.406] Citovat
marshall Odesláno 8. červen 2007 Odesláno 8. červen 2007 mirec.dk.406, zanedlouho bude v Bratislavě velká akce v lokomotivním depu.Pojedeš? Citovat
mirec.dk.406 Odesláno 8. červen 2007 Odesláno 8. červen 2007 kedy o ničom neviem ? ak tam niečo bude určite prídem aj z rodinou tú pošlem na nákupy a ja pôjdem do depa Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.