genzer Odesláno 4. květen 2007 Odesláno 4. květen 2007 Nedavno jsem prodal origo radio Clarion na cd z 406 new model.Posleze me kupujici sdelil,ze byl v nejakem Peguot servise,kde mu rekli,ze radio je spatne,pry uplne mrtve,coz me zaskocilo,pac jsem ho vyndaval ze svyho auta a bylo naprosto funkcni.Myslel jsem,ze se mohlo poskodit pri preprave,ikdyz jsem zasilku odeslal s oznacenim krehke.Dohodli jsme se,ze mu tedy vratim penize a on me radio,coz se take stalo.Dneska me radio prislo zpet ,tak jsem ho hned bezel zkusit do auta a radio hralo suprove,tak se ptam,nez ho teda budu nabizet k prodeji,je mozne,ze to radio jde jenom v mem aute a v jine 406ce nepujde?vim neco o tom,ze by se to melo dat aktivovat v BSI,vedel to i kupujici,ma take new model,ale prej to radio nefungovalo,tak to nemohli zaktivovat.Diky za vase postrehy a informace Je to typ PU-2184A [upravil dne 4/5/07 genzer] [upravil dne 4/5/07 genzer] Citovat
buml Odesláno 4. květen 2007 Odesláno 4. květen 2007 radio je sparovano pouze s jednou BSI cili tvou. Porto uz ani nejsou kody. Citovat
genzer Odesláno 4. květen 2007 Autor Odesláno 4. květen 2007 to je me jasny,jde me o to,jestli ho muzu prodat a novemu majiteli to nakodujou na BSI nebo to nelze sparovat s jinou BSI [upravil dne 4/5/07 genzer] Citovat
buml Odesláno 4. květen 2007 Odesláno 4. květen 2007 tak tenhle dotaz bych zkusil polozit v sekci "domansky" treba pan Tipta vyloudi od elektrikaru nakou informaci Citovat
kadaver Odesláno 7. květen 2007 Odesláno 7. květen 2007 Ja som mal, teda vlastne v aute nemal od vyroby origo radio. Tak som si ho kupil na vrakaci v CZ. Precistil, zapojil, spustil cez PC-BSI a v pohde ide. Dolezite je dodrzat rok vyroby. Inak to nemusi ist. V tom mohol mat chlapik problem. Původně zaslal: genzer to je me jasny,jde me o to,jestli ho muzu prodat a novemu majiteli to nakodujou na BSI nebo to nelze sparovat s jinou BSI [upravil dne 4/5/07 genzer] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.