bigosak Odesláno 1. květen 2007 Odesláno 1. květen 2007 Dorazil jsem také až nyní (ne však úplně ze srazu), a vidím že už bylo vše řečeno.Byl jsem s dcerou poprvé a fakt DÍÍÍÍK za krásný víkend. Toto opravdu zorganizovat není žádná sranda, proto další dík všem co se podíleli na organizaci, nechci nikoho vynechat tak prostě všem. Jakmile to bude trochu možné, rád bych se zůčastnil i Šebetova. A jak čtu příspěvky, že by v nějakém novém triku??? Citovat
petr307 Odesláno 1. květen 2007 Odesláno 1. květen 2007 tobigoš: ja verim, ze tricka se povedou Citovat
Jezkovi.voci Odesláno 1. květen 2007 Odesláno 1. květen 2007 Původně zaslal: Trundik ad trička: nevím s kým jsme se o tom bavili, ale je nutno zvážit, zda bychom byli na srazu všichni v "jednom" tričku - myslím tím jednu barvu. Pak někoho hledat je docela problém. to jsme se bavili spolu. Taky netopku napadla jedna věc, že by bylo sice hezký vědět, jak se jmenují členové klubu, ale na srazy taky jezdí doprovod. tzn nechvat udělat trička i pro "návštěvy?" Citovat
Bohouš Odesláno 2. květen 2007 Odesláno 2. květen 2007 Taktéž děkuji za příjemný i když velice náročný víkend Jen bylo zvláštní, že předplacené hotovky v restauraci při orienťáku byly dražší než ty z jídelního lístku koupené přímo na místě PS - jinak naše lodičková skupinka měla zaručeně nejlepší čas o sjíždění prý nesjízdného jezu ani nemluvě :roker Citovat
Guest fox.chosen Odesláno 2. květen 2007 Odesláno 2. květen 2007 moc pěkné to bylo jen mě mrzí, že jsme museli odjet s přítelkyní už v sobotu večer (rodinné důvody ). Ale i přes drobné problémy s orienťákem jsme se na něm náramně bavili, byl to parádní závod Děkujeme za fajn víkend Citovat
petr307 Odesláno 2. květen 2007 Odesláno 2. květen 2007 toJezkovi.voci: trika pro navstevy...? to mi pride uz prilis komplikovane. ze budou mit vsechny stejnou barvu bych neresil, najdete si cloveka stejne jako kdyby mel tricko ruzove. Citovat
Oliver Riedel Odesláno 2. květen 2007 Odesláno 2. květen 2007 Taky bych chtěl poděkovat za svůj první sraz,bylo to fakt super,Jirkovi se chci omluvit za tak brzký úprk domů,ale byly problémy v práci,pak do toho ještě potíže s motorem,takže sem o návratu moc nepomýšlel. Každopádně sraz byl super,bylo fajn naživo potkat lidičky,s kterýma sem si tu za minulý rok docela dost pokecal. Trika-bylo by to fajn,připojuji se k objednávce,jak řekl KOTCH,představovat se nickem a pak ještě jménem každýmu na srazu...to je na dlouho. Citovat
Guest fox.chosen Odesláno 2. květen 2007 Odesláno 2. květen 2007 to mi připomíná, že jsem chtěl poslat velký pozdrav Netopýrce, která hned v pátek procházela nové tváře a hezky se nám představila Když člověk na srazu skoro nikoho nezná tak jsou takoví lidičkové k nezaplacení Citovat
Trundik Odesláno 2. květen 2007 Odesláno 2. květen 2007 Tak jsem zkoušel měřit tu vodáckou trasu a vyšlo mi, že to bylo cca 11 km. Citovat
Vvitty Odesláno 2. květen 2007 Odesláno 2. květen 2007 me to podle mapy vyslo na 12.5km (silnicni znaceni, ale silnice vedla v podstate soubezne s rekou). Kazdopadne my s AKA jsme najeli minimalne 15 Citovat
aka Odesláno 2. květen 2007 Odesláno 2. květen 2007 tak Ty me zase nebudes sklonovat?!!!!! a najeli jsme mozna i vic-proste mame zajem o silnejsi zazitky:aut Citovat
Netopýrka Odesláno 2. květen 2007 Odesláno 2. květen 2007 Původně zaslal: fox.chosen to mi připomíná, že jsem chtěl poslat velký pozdrav Netopýrce, která hned v pátek procházela nové tváře a hezky se nám představila Když člověk na srazu skoro nikoho nezná tak jsou takoví lidičkové k nezaplacení :D:D Mno děkujiii, děkujiii, to je taky moje clubová funkce: seznamovač - dohazovač a když jsem viděla ty vyděšené tváře nováčků, musela jsem ukázat i svou lidskou tvář a hezky slušně se představit Citovat
Vertex Odesláno 2. květen 2007 Odesláno 2. květen 2007 PS - jinak naše lodičková skupinka měla zaručeně nejlepší čas o sjíždění prý nesjízdného jezu ani nemluvě :roker I největší konzumaci jídla a zlatavého moku. Díky patří také Rozvědčíkovi, moc rád se tam budu vracet Citovat
Zdeny Odesláno 2. květen 2007 Odesláno 2. květen 2007 Původně zaslal: fox.chosen to mi připomíná, že jsem chtěl poslat velký pozdrav Netopýrce, která hned v pátek procházela nové tváře a hezky se nám představila Když člověk na srazu skoro nikoho nezná tak jsou takoví lidičkové k nezaplacení Jojo,přesně tak,taky oceňuji ty,kteří se chovají k nám nováčkům vstřícně:superI když na mě při představování se zapomněla a musel jsem se "vnutit"až při kreslení obrázku na zadní sklo před orientákem:(:aut Citovat
Netopýrka Odesláno 2. květen 2007 Odesláno 2. květen 2007 téda....big omluva....ale to víš, já jsem taková nesmělá stydlivá osoba - v podstatě Citovat
tomyka Odesláno 2. květen 2007 Odesláno 2. květen 2007 Původně zaslal: Netopýrka téda....big omluva....ale to víš, já jsem taková nesmělá stydlivá osoba - v podstatě to ako keby si napisala o mne presne Citovat
aka Odesláno 2. květen 2007 Odesláno 2. květen 2007 jj, v tom popisu nesmele osoby se dost poznavam.... ale slecno, koho mi dohodite?:D taky sem se docela seznamila... Citovat
Zdeny Odesláno 2. květen 2007 Odesláno 2. květen 2007 Původně zaslal: Netopýrka téda....big omluva....ale to víš, já jsem taková nesmělá stydlivá osoba - v podstatě Jojo,sytdlivá a skromná Není potřeba omluvy,jen jsem si tak trošku rejpnul... Citovat
Jezkovi.voci Odesláno 2. květen 2007 Odesláno 2. květen 2007 Původně zaslal: petr307 toJezkovi.voci: trika pro navstevy...? to mi pride uz prilis komplikovane. ze budou mit vsechny stejnou barvu bych neresil, najdete si cloveka stejne jako kdyby mel tricko ruzove. Prave proto bych navrhoval něco jako visačky, ty se narozdíl od triček dají udělat na koleně. I pro návštěvy. Citovat
aka Odesláno 2. květen 2007 Odesláno 2. květen 2007 a pro me za me, ja si to klido nalepim na celo....ale ja se predstavuju i tak sama od sebe... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.