Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

televize


Recommended Posts

Co si pamatuju, tak za mých mladých studentských let jsme v této osadě koukali na českou repre a nějakej fotbalovej zápas, tuším že jednadvacítky, jak je tam Čech vychytal na pencle. Bylo to na projekci. Ale ta byla asi soukromá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Já se jen zeptal.....a asi si to teda nahraju, i když to už není ono, ale co mám s váma dělat :mrk;)

Neon - OK něco vymyslíme, těch pár desítek minut nás nikdo postrádat nebude :roker

Stejně se nehraje nic závažnýho, ne? To pak ale pochybuju, že odolám tomu, jít někam skouknout nějakej zápas někam do hospody - navíc když na mě budou všichni ve Višňový blikat :myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2net: no jestli budes posilat bohouse do lesa bez mobillu a s tou vybitou baterkou co s ni celou dobu blikas, tak to toho asi moc neuvidi :)))

chlapi neblbnete, co z hokeje? tak staci kdyz vam nikdo nebude az do prijezdu domu rikat vysledky a muzete si to pustit ze zaznamu :) nebo jestli prijede soucasny majitel hicsovy TVclony.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: minimaxa

Bohoušku, v základní výbavě mého vozu je i mimo jiné vymoženosti LCD TV 9´tak když budeš hodnej, mužeš koukat :D:D

To jako v Multiple???

Jestli jo, tak tam se nás naskládá jako smetí .... :D

To jo, s tou palubovkou by to bylo jak v dětským pokojíčku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa
Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: minimaxa

Bohoušku, v základní výbavě mého vozu je i mimo jiné vymoženosti LCD TV 9´tak když budeš hodnej, mužeš koukat :D:D

To jako v Multiple???

Jestli jo, tak tam se nás naskládá jako smetí .... :D

To jo, s tou palubovkou by to bylo jak v dětským pokojíčku :D

ale já jedu na sraz peugeotem :myslim , jak nezvyklé, že :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa
Původně zaslal: Netopýrka

No, musím říct, že zrovna hokejový zápas na devítipalcovém monitoru musí být opravdu záležitost pro labužníky, ale jsi minimaxo hodnej, že je aspoň nalákáš :D :D :D

Netopko, co je malé, to je milé, to by jsi ale měla vědět :D a víš co? alespoň dají pokoj a nebudou v neděli otravovat, že to neviděli :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...