Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Záruční podmínky na peugeot 307 - varování !


omegaalfa

Recommended Posts

To je zajimavy pristup, ale od AAA bych nic jineho necekal. V bonus auto mi jeste nechali pred prevzetim prelaknout kousek zadnich dveri, byl tam asi 10cm skrabanec a samozrejme mycka pred odjezdem. tomu rikam staost o zakaznika. v AAA bych se trosku bal, ale dobre vam to dopadlo, to je hlavni :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarbi

Koupeno také v AAA.se serviskou to samé-do měsíce se vám ozvem.techničák naštěstí dali.

V jakém servisu jsi byl ,že byli tak ochotní?V tom případě se mě ty svolávací akce budou asi týkat také.zítra zavolá Domanskýmu jestli mužu servisku dodat po prohlídce.

LION CAR Kunovice u Uherského Hradiště

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarbi

Také jsem se bál,duležité je ,že auto neni kradené a skryté vady asi taky nejsou.škrábanec mám taky asi 20 cm,"to si zalakujete tužkou".

:o

O mytí vubec ani neuvažovali:grr.Hold AAA Auto

No,já to měl vypulírované hezky,na kastli žádná chyba,romě neznatelně promáčklé kliky u řidiče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som kupoval 307 tiež ako predvádzačku cez Peugeot PP, auto bolo už na PP číslach, t.j. mal som STK, EK, overenie pôvodu a originality vozidla, aj servisnú knižku,, technický preukaz, auto bolo do 6/07 ešte v záruke, zatial nemôžem nič zlého na P servis PP povedať, auto bolo vypulírované, čisté, len zaplatiť naliať naftu a jazdiť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JarryC

Původně zaslal: sarbi

Také jsem se bál,duležité je ,že auto neni kradené a skryté vady asi taky nejsou.škrábanec mám taky asi 20 cm,"to si zalakujete tužkou".

:o

O mytí vubec ani neuvažovali:grr.Hold AAA Auto

No,já to měl vypulírované hezky,na kastli žádná chyba,romě neznatelně promáčklé kliky u řidiče.

co to je romě? :) nejak me nenapada co by to mohlo byt...promackle kliky u dveri? muzu se zeptat u tecj acek za kolik ty 307 byly a s jakou vybavou? ja za 370,- v cene montaz zamykani radicky, vybavu mam v profilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

Původně zaslal: JarryC

Původně zaslal: sarbi

Také jsem se bál,duležité je ,že auto neni kradené a skryté vady asi taky nejsou.škrábanec mám taky asi 20 cm,"to si zalakujete tužkou".

:o

O mytí vubec ani neuvažovali:grr.Hold AAA Auto

No,já to měl vypulírované hezky,na kastli žádná chyba,romě neznatelně promáčklé kliky u řidiče.

co to je romě? :) nejak me nenapada co by to mohlo byt...promackle kliky u dveri? muzu se zeptat u tecj acek za kolik ty 307 byly a s jakou vybavou? ja za 370,- v cene montaz zamykani radicky, vybavu mam v profilu

Chybějící písmenko je k,takže,kromě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

to tam mas i navigaci, RD4 ? :o

Radši upřesním:je to výbava XR Présence na 16" kolech+automatické stěrače+elektrochromatické vnitřní zpětné zrcátko+výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce+přední loketní opěrky+zrcátka ve slunečních clonách+zadní loketní opěrka+zásuvky pod př.sedadly+schránka na brýle+regulátor a omezovač rychlosti,snad jsem na něco nezapoměl:D jo a ještě že je krásný a pěkně jezdí;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JarryC

Původně zaslal: petr307

to tam mas i navigaci, RD4 ? :o

Radši upřesním:je to výbava XR Présence na 16" kolech+automatické stěrače+elektrochromatické vnitřní zpětné zrcátko+výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce+přední loketní opěrky+zrcátka ve slunečních clonách+zadní loketní opěrka+zásuvky pod př.sedadly+schránka na brýle+regulátor a omezovač rychlosti,snad jsem na něco nezapoměl:D jo a ještě že je krásný a pěkně jezdí;);)

:super:super:super mame to velice podobne, klimatizovana prihradka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

no jestě se vracím k tomuto tématu - s tou zárukou na Peugeot od bonusauto/hesti protože je dovezené jsou jen problémy, Hesti to tedy zaplatilo samo, ale pak nemůžeme mluvit o záruce. Ze strany Hesti by přístup opravdu korektní. Další moje zkušenost je, že pokud máte pod číslem podložku z Peugeot ČR, tak nemusíte mít ani tu servisní knížku a můžou se z vás všude pos..t :potlesk - jsme v Cechach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: omegaalfa

no jestě se vracím k tomuto tématu - s tou zárukou na Peugeot od bonusauto/hesti protože je dovezené jsou jen problémy, Hesti to tedy zaplatilo samo, ale pak nemůžeme mluvit o záruce. Ze strany Hesti by přístup opravdu korektní. Další moje zkušenost je, že pokud máte pod číslem podložku z Peugeot ČR, tak nemusíte mít ani tu servisní knížku a můžou se z vás všude pos..t :potlesk - jsme v Cechach.

zdravim, moc nechapu co tim myslis...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

Původně zaslal: omegaalfa

no jestě se vracím k tomuto tématu - s tou zárukou na Peugeot od bonusauto/hesti protože je dovezené jsou jen problémy, Hesti to tedy zaplatilo samo, ale pak nemůžeme mluvit o záruce. Ze strany Hesti by přístup opravdu korektní. Další moje zkušenost je, že pokud máte pod číslem podložku z Peugeot ČR, tak nemusíte mít ani tu servisní knížku a můžou se z vás všude pos..t :potlesk - jsme v Cechach.

zdravim, moc nechapu co tim myslis...:myslim

No oni kdyz vidi peugeot primo z reditelstvi Peugeot CR, tak je nezajima ani servisni knizka a termin objednani je inhed, vsechny opravy samozrejme v ramci zaruky...i praskle zarovky :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: omegaalfa

Původně zaslal: petr307

Původně zaslal: omegaalfa

no jestě se vracím k tomuto tématu - s tou zárukou na Peugeot od bonusauto/hesti protože je dovezené jsou jen problémy, Hesti to tedy zaplatilo samo, ale pak nemůžeme mluvit o záruce. Ze strany Hesti by přístup opravdu korektní. Další moje zkušenost je, že pokud máte pod číslem podložku z Peugeot ČR, tak nemusíte mít ani tu servisní knížku a můžou se z vás všude pos..t :potlesk - jsme v Cechach.

zdravim, moc nechapu co tim myslis...:myslim

No oni kdyz vidi peugeot primo z reditelstvi Peugeot CR, tak je nezajima ani servisni knizka a termin objednani je inhed, vsechny opravy samozrejme v ramci zaruky...i praskle zarovky :super

to jo, ale "pod cislem podlozku", to nechapu :-) kazdopadne to musim sehnat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...