petross Odesláno 20. březen 2007 Odesláno 20. březen 2007 nemate nahodou někdo informaci o tet ŘJ-co je ve kterem pinu je co zapojene atd. mam ji na 405gri ,4bod.vstřik,77kw.rv88. dik Citovat
Supersonic Odesláno 22. březen 2007 Odesláno 22. březen 2007 Zkus se kouknout tady:myslim http://www.vectorbd.com/peugeot/bosch.html Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.