Blizzard Odesláno 14. březen 2007 Odesláno 14. březen 2007 no a taky to zatim vypadá že pan majitel kempu chce abysme si s sebou přivezli konzervy a buřty :D Citovat
aka Odesláno 14. březen 2007 Odesláno 14. březen 2007 no, nekteri tam spat nebudou, takze to muze jeste trosku naskocit:super Citovat
Jirkap Odesláno 14. březen 2007 Autor Odesláno 14. březen 2007 Původně zaslal: Blizzard no a taky to zatim vypadá že pan majitel kempu chce abysme si s sebou přivezli konzervy a buřty :D Zatím tam může být ještě cca 5 lidí navíc Citovat
Blizzard Odesláno 14. březen 2007 Odesláno 14. březen 2007 narážíš na naše stále zelená políčka na seznamu ubytování? paul jane už koncem minulého týdne posílal za všechny, tak to asi zatím nedošlo.. Citovat
Driver Odesláno 14. březen 2007 Odesláno 14. březen 2007 Původně zaslal: John koukám,že jsem byl umístěn na pokoj s tradiční sestavou co už dost dlouho znám... Díky Jirko... snad to zbytku pokoje nebude vadit moje maličkost.... No být tebou tak bych se maličkostí zrovna nenazýval Citovat
John Odesláno 14. březen 2007 Odesláno 14. březen 2007 Původně zaslal: Driver No být tebou tak bych se maličkostí zrovna nenazýval :D Náhoudou jsem malinkej..... :aut :aut Citovat
tomyka Odesláno 15. březen 2007 Odesláno 15. březen 2007 Jirka : sorry ze ta otravujem, ale vidim ze este je jedna chatka 4 miestna volna . mohol by si ma tam prehodit? + dopisat este jednu osobu. peniaze za tretiu osobu poslem v blizkej buducnosti. dikes Citovat
Neon Odesláno 16. březen 2007 Odesláno 16. březen 2007 Původně zaslal: tomyka Jirka : sorry ze ta otravujem, ale vidim ze este je jedna chatka 4 miestna volna . mohol by si ma tam prehodit? + dopisat este jednu osobu. peniaze za tretiu osobu poslem v blizkej buducnosti. dikes A jednu postel potrebujes pro utrejch, ze jo?? Citovat
skupko Odesláno 22. březen 2007 Odesláno 22. březen 2007 Původně zaslal: tomyka z KE budu az 2 auta? super Kruci kluci....asi to zacnem zvazovat Trochen sa do man obujte a snad pojdeme tri afta... Citovat
Jirkap Odesláno 23. březen 2007 Autor Odesláno 23. březen 2007 Původně zaslal: tomyka Jirka : sorry ze ta otravujem, ale vidim ze este je jedna chatka 4 miestna volna . mohol by si ma tam prehodit? + dopisat este jednu osobu. peniaze za tretiu osobu poslem v blizkej buducnosti. dikes Dobře, přehodím a dopiš se na hlavní stránce... Citovat
Hhonza Odesláno 23. březen 2007 Odesláno 23. březen 2007 Původně zaslal: Kurt Původně zaslal: Medvěd No, jestli mě mozek nemate, dospěl jsem k maximálnímu počtu ubytovaných 125 lidských kousků - pokud to, Jirko, zaplníš, pak možná půjde o sraz s nejvyšší účastí - DRŽÍM PALCE Zdá se, že se mu to fakt povedlo! A to číslo účasti bude větší, páč mnoho dalších se přijede účastnit bez ohlášení, buď na jeden den nebo možná i na víc, ale ještě to neví jistě, tak proto nejsou zatím přihlášený. Ale číslo konečné bych odhadoval tak na 150. A za to je zasloužený :potlesk:potlesk Citovat
Jirkap Odesláno 23. březen 2007 Autor Odesláno 23. březen 2007 Zatím je 133 osob louka je moc moc velká... hlavně, aby nebyl sníh Citovat
aka Odesláno 23. březen 2007 Odesláno 23. březen 2007 myslis: letosni leto se opravdu vydarilo? :D Citovat
šikula Odesláno 23. březen 2007 Odesláno 23. březen 2007 Myslite,ze bude dobre pribalit retezy a lopaticku s piskem??? Citovat
janča205 Odesláno 23. březen 2007 Odesláno 23. březen 2007 Se nezdám,co?Určitě to musí vyjít.Zatím na každým velkým srazu co jsem byla tak bylo hezky.Přece se to teď nepokazí! Citovat
Pinďa Odesláno 23. březen 2007 Odesláno 23. březen 2007 Taky přemýšlím, že by jsem se přijel podívat. Ale ještě nevím jak mi to bude časově vycházet. Chatky už jsou obsazený, tak ubytovat se dá i v penzionech po okolí např. v Berouně a pod. Nebo někdo ví a poradí o něčem bližším a slušném. PROSÍÍÍÍM. [upravil dne 26/3/07 Pinďa] Citovat
BATT Odesláno 25. březen 2007 Odesláno 25. březen 2007 Tak peníze poslány za dva lidi (já + dcera /10/) za jednu noc. Přijedu v sobotu ráno a zůstal bych tam do neděle. Už se těším a koukám že tam bude docela dost dětí - to je dobře. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.