Jakub Odesláno 14. únor 2007 Odesláno 14. únor 2007 Potřeboval bych poradit. Mám 305ku chytne na sytič dobře, ale jak ho vypnu hned to chcípne. Nejde to pak nastartovat, jenom se sytičem. Do ničeho jsem nevrtal jelo normal a začalo to dělat z ničeho nic. Předem dík za rady Citovat
Marcel505 Odesláno 6. březen 2007 Odesláno 6. březen 2007 Je sorry, já to asi tenkrát přehlédl. Musíš počkat, až se motor ohřeje! Nejlépe když je ručička teploty motoru na první bílé čárce, tak sytič vypni. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.