ondris Odesláno 25. leden 2007 Odesláno 25. leden 2007 Zdravim. Huci mi diferak na mojom pazoute 4056 1,9D a snad by mi pomohlo vymenit olej v prevodovke-alebo diferaku??? vypustiti to nebude problem, ale kade napustit??? Citovat
.mycTD Odesláno 25. leden 2007 Odesláno 25. leden 2007 ja ho lil pres lanko pojistneho krouzku zpatecky. Pokud nemas zpatecku vedle 1cky, tak tam je jen zaslepka Citovat
citron1 Odesláno 26. leden 2007 Odesláno 26. leden 2007 kdyz hučí diferák, olej to neopraví pouze ztiší Citovat
ondris Odesláno 26. leden 2007 Autor Odesláno 26. leden 2007 no ja to potrebujem trochu ztisit... jako moc to ehuci, da sa stym cestovat....len ale zniesol bysom to trochu tichsie Citovat
Dafe Odesláno 28. leden 2007 Odesláno 28. leden 2007 já vytočil čidlo na zpátečku a dolil ho tou dírou. Ale stejně když je pod nulou tak musim uplně zastavit abych tam dostal jedničku. S každou novou zimou a kilometry to řadí hůř. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.