.mycTD Odesláno 24. leden 2007 Autor Odesláno 24. leden 2007 kovi: tak ja to teda zkusim Sumarum: Ten motor je v pohode, zadnej olej nezere a z vyfuku jde jen bila para po studenem startu. Akorat jednou za cas se proste zblazni a huli jak lokomotiva, viz vyse. Napadlo me, jestli to muze souviset s tim uhlovym filtrem, myslel jsem teda, ze ho mam odpojenej, ale jiste to nevim. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.