Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Guest blondynaa
Odesláno
Původně zaslal: Kvasky

Původně zaslal: blondynaa

ty mračítka jsem si teď objednala....čekám až dorazí a kapotu bude prodlužovat klempíř....a bude to s původní maskou...tak pak hodím fotečku jak to dopadne....:papa

Jakej to má účel prodlužovat kapotu a ještě dávat mračítka?:myslim Buď jedno nebo druhý, ne?

kapota se protahne jen o maličký kousíček....vypadá to moc dobře...mám někde doma v pc virtuál...zkusím hodit...

Odesláno
Původně zaslal: blondynaa

Původně zaslal: Kvasky

Původně zaslal: blondynaa

ty mračítka jsem si teď objednala....čekám až dorazí a kapotu bude prodlužovat klempíř....a bude to s původní maskou...tak pak hodím fotečku jak to dopadne....:papa

Jakej to má účel prodlužovat kapotu a ještě dávat mračítka?:myslim Buď jedno nebo druhý, ne?

kapota se protahne jen o maličký kousíček....vypadá to moc dobře...mám někde doma v pc virtuál...zkusím hodit...

Jen Lama odpověď.... když do toho šáhneš CO2-čkem tak ti to bude reznout.. teda jestli auto budeš používat i v zimě... Sůl je sv**ě..

Odesláno
Původně zaslal: oni

jj smerovala na tebe!!to bude asi ono,proto se mi ten nadechzda takovej malej!myslis ze by bylo tezky udelat podobnou jako je ta cerna?

No, trocha práce by na ní byla... Problém je s pojistkou proti otevření kapoty... Dělal bych to tak, že bych obtiskl origo, pak vylaminoval a pak jí upravoval. Neupravuj laminátem plastovou masku--> bude praskat ve spojích..

Guest blondynaa
Odesláno
Původně zaslal: Kvasky

Původně zaslal: blondynaa

Původně zaslal: Kvasky

Původně zaslal: blondynaa

ty mračítka jsem si teď objednala....čekám až dorazí a kapotu bude prodlužovat klempíř....a bude to s původní maskou...tak pak hodím fotečku jak to dopadne....:papa

Jakej to má účel prodlužovat kapotu a ještě dávat mračítka?:myslim Buď jedno nebo druhý, ne?

kapota se protahne jen o maličký kousíček....vypadá to moc dobře...mám někde doma v pc virtuál...zkusím hodit...

Jen Lama odpověď.... když do toho šáhneš CO2-čkem tak ti to bude reznout.. teda jestli auto budeš používat i v zimě... Sůl je sv**ě..

myslíš?:myslimsamozřejmě že s autem budu jezdit v zimě! jiné auto zatím nemám,jen lvíčka...a vždycky si nechám poradit, nejsem paličatá a vím že nemůžu vědět všechno...:mad:

Odesláno
Původně zaslal: oni

a jak to mas protazeny ty?nebo snad nejezdis v zime kwasky???

Já to mám protažený normálně kusem plechu. Ta kapota když jsem jí upravoval nebyla v nejlepším stavu a tak jsem nad tím ani moc nepřemejšlel. BTW. Já s autem najezdím minimum (teda s 306kou) za 3,5 roku co auto mám se sní najezdilo cca 20 - 25tis km. Ale kdybych se rozmejšlel nad svářením pozinkovaný kapoty tak bych se na to asi vyprd. A když chceš dát mračítka tak už tuplem. Ale záleží na tobě. Třeba se to podaří udělat kvalitně a reznout to nebude.

Odesláno

no tam tu masku jsem chtel koupit v atodoplnkach jako polotovar a dodelat top na tamtu na tom cernym!!jenze ji vyprodali!!!

Odesláno

tak ty svetla urco na nceskejch obchodech sezenes,jen hledej,ale to lizatko nevim!!!tak se domluvime a objedname toho vic,jenze on s tim nikdo nema zkusenost!!!

Odesláno

Prave ti to poslou a nebude to sedet nedej boze nebo co a sme v hajzlu :D jinak ani nevim jak se tam objednava asi se jim musi napsat akorat me zarazej ty ceny u neceho co bych cekal drazsi tak to je levny a naopak jinak ty svetla porad jestli black nebo chrom mam stribrnou barvu jak je na nich ten black vypada to dobre ale to by sem si musel koupit i black do predu abych nebyl jak u komediantu ale zase ve predu se me libi chrom tak babo rad:D:myslim:aut cvhci do predu ty svetla co mas ty s tema 3 diodama po strane sou fakt dobry akorat nevym black nebo chrom

[upravil dne 18.1.07 Jogin]

Odesláno

ja ale nemam ty s tema 3 diodama,ty me moc neberou,prijde mi ze tam toho je moc!!!to je to,prave ze se taky bojim,ale to lizatko jsem taky nekde videl!!!

Odesláno

jo no ono to neni moc vydet z dalky ale myslel sem ze mas ty s diodama aspon tak vypadaj, ale potrebuju jenom neci nazor zda je lepsi na stribrnou barvu chrom nebo black http://www.ecosse-peugeot.co.uk/show_product.asp?id=1539

zadni

a predni bud black nebo chrom : http://shop.911customs.cz/index.php?main_page=index&cPath=85_113_418_640

jedna se o posledni 2 svetla , ale spis si myslim za do zadu black diody a do predu angel eyes chrom ty predposledni co ty na to?

[upravil dne 18.1.07 Jogin]

Odesláno

ty zadni budou asi hezky svitit ve tme,ale osobne se mi nelibej,osobne nejhezci jsou ty co mas ted ty a taky jsem si je ted sehnal a budu je tam davat!a k tem prednim nevim nevim,ty cerny jsou pekny,ale k ty strbrny asi nepujdou,asi spis ty chromovany!!

Odesláno

Kazdopadne ve tme sou fakt supr to nevis jestli jedes za BMW 7 nebo nakou audinou RS :D:cool::mrk:aut ale ve den je to nic moc to mas pravdu asi spis investovat tech 6000 nekam jinam :myslim

nasel sem je na ty samy strance co sou predni :super jinak me se ty zadni u myho novyho modelu libej to je fakt , predni sou taky dobry ale mam rad proste angel eyes :super

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...