Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 Cabrio. Ano ci nie?


KoCuR

Recommended Posts

Guest Ludweek
Původně zaslal: KoCuR

Zasa som sa bavil s par ludmi a vsetci do jedneho mi povedali ze Pugeota nebrat, lebo auto ma jazdit a nie stat v servise :nevim Ze rozhodne zasa radsej bavoraka. Ale BMW ma zasa ovela draksi servis. A oni ze no to hej ale s BMW budes obcas jazdit do servisu a s Peugeotom obcas zo servisu. To ma moc nepotesilo.

klasika :D kamaradi maji urcite spoustu zkusenosti..ojezdili tunu aut a videli v rusku chcat cara z vody na most :D jo kamo asi bude fakt lepsi kdyz pudes do Bawa :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2kocur: no ja sa mozem podelit o svoje skusenosti a zatial ziadne problemy s 306 nemam , okrem tych s ktorymi som ho kupil vedel o nich a dal ich porobit..ja len tankujem a jazdim:mrk..beriem to tak ze mam 10rocne auto veci ako vyfuk , tlmice a pod nepovazujem za poruchu ale spotrebny material chapes? dost zalezi na tom ,co za prasa malo to auto pred tebou:aut...dnes uz niesu auta ktore by sa vyslovene sypali , vsetko je to o tom ktore auto sa ti paci + tvoja financna situacia , ak sa ti paci 306 kup ju a budes spokojny ak bmw a mas troska viac penazi kup to ....rozhodne sa treba ale poradist s ludmi ktori maju OSOBNU skusenost a nie taketo reci ze BMW do servisu a Peugeot zo servisu to ja neberiem ako radu:myslim...na tvojom mieste by som sa previezol a vyskusal jedno aj druhe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To hej, boli to narmalni dospely ludia co som myslel ze sa vyznaju. Ale potom som si zistoval co maju oni za auta a zmenil som na ich reci nazor.

To viem ze sa tlmice a vyfuk neda brat ako porucha to odide casom na hocijakom aute, aj na sikmoockarskych autach :D:D

Co clovek to nazor, a je na mne ktore uznam za podlozene a ktore nie. Zatial co tu citam su nazory majitelov takze im plne verim.

To je jasne ze sa preveziem v oboch ale to este musim pockat nejaku chvilku kym dojdem domov :D mozno mo ani jedno nesadne a skoncim v Skode :aut:aut

Zatial si robim research.

A v BMWcku robi mojej spoluziacky otec takze skusim napisat jej nech sa ho popita co a ako, lebo inac sa moc k infoskam o BMW nedostanem(kamarat ma 3ku E30 a je s nou neuveritelne spokojny takze to nepocitam :D) a na Peugeoty tu mam vas :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...