Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Anténa


rOMIK306xrd

Recommended Posts

Nějaký zm*d mi v noci čajznul anténní prut. Nejraši bych koupil nový, jenže to je docela nebezpečí, že za týden bude zase v tahu. No a kdybych koupil nějakou anténu napevno, tak bych se asi ochudil o mytí auta v myčce, že? Moc se mi nechce na parkovišti před panelákem šaškovat s hadrem a kýblem. Jsou nějaké antény, které by se daly pro můj účel použít? Nechci interní naténu.

Dík za doporučení a rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ho měl zas přilepenej a pak jsem parkoval pred týdnem ve mětě a jak se to snažily vytočit tak servali závit , takže si přilepením moc nepomůžeš.Jedině fakt omrknout vrakáč a anténu pak schovávat :nevim ale kdo by to zas pořát natáčel . Prostě lidi jsou potvory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rOMIK306xrd

Nějaký zm*d mi v noci čajznul anténní prut. Nejraši bych koupil nový, jenže to je docela nebezpečí, že za týden bude zase v tahu. No a kdybych koupil nějakou anténu napevno, tak bych se asi ochudil o mytí auta v myčce, že? Moc se mi nechce na parkovišti před panelákem šaškovat s hadrem a kýblem. Jsou nějaké antény, které by se daly pro můj účel použít? Nechci interní naténu.

Dík za doporučení a rady...

jednoznacne ak ti ju ukradli tak ked kupis novu(alebo teda z vrakacu) tak len schovavat :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: simas

a co pevnou antenu ale sklapovaci-pred vjezdem do micky ji priklopis ke strese a ty senzory to ani nezaregistruji- ja tak myju svoje auto ikdyz ju mam odsrubovavaci (jde to ztuha ak ji nechcu urvat)

No a po skonceni myti zjistim, ze mam ve strese misto anteny diru, protoze to tu antenu pribralo a vytrhlo, co?

Asi vymyslim neco, co na tu antenu pripoji + primo od baterky v pripade uzamceni auta. A pak kazdy nenechavy blbecek dostane slehu (i když je to v rozporu se zákonem a funkcnost by nikdy nebyla stoprocentní...). :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...