Jump to content
Sign in to follow this  
toro

to branol

Recommended Posts

Když jsem šel kupovat auto, už jsem byl přesně rozhodnutej / po 66 kW majících doma /, že chci 80kW a ne méně. Nakonec mám o 20kW víc a v 6 kvaltu.Dnes, když sednu do 66 kW a mám dodržovat pravidla, tak to hned vede k vystřízlivění. 66 kw úplně stačí na dnešní provoz, vtip je v tom, je umět účelně používat. Jo, a předpokládám, že to nemáš na podnikání, kde ti pořád někdo tlačí do kalupu. Pokud nechceš někomu dělat naschválnosti, tak 90 koníků to pro HB bude úplně stačit. Peníze nacpeš do auta a jeho výkonu a zajezdit si budeš chodit do německa, když nebude stau.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vdaka za postreh, mal som 55 kW Thaliu a ked som mju osadil 4 osobami + batozina , nebol som prilis spokojny ako sa pomaly rozbieha a pri 130-140 km rychlosti som musel ist nad otacky 4000 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hodně záleží na tom v jakém obsazení převážnou část roku auto používáš. Jestli kupuješ auto pro účel dovolené, pak je na zvážení hodnotit z jiného pohledu celou investici.Vycházel jsem ze skutečnosti - většinou 2 osoby a jejich zavazadla.Pokud Break každou So a Ne plně naložený 500 km po dálnici, pak si ty koníky dopřej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×