HOFA Odesláno 26. srpen 2006 Odesláno 26. srpen 2006 Prosím o radu a sice jak nejlépe nastavit regulaci vzduchu do vozidla,jde mě o to ,abych např.nemusel zapínat klimu když mám zamlžené okna uvnitř vozu,anebo prostě aby vzduch šel v dostatečném množství dovnitř auta aniž bych musel zapínat klimu. Citovat
JarinoRS Odesláno 27. srpen 2006 Odesláno 27. srpen 2006 no prave najrychlejsie odhmlis, ked zapnes klimu. co ti na tom vadi? od toho tam ta klima je Citovat
HOFA Odesláno 27. srpen 2006 Autor Odesláno 27. srpen 2006 No jo jasně jen jsem chtěl vědět jestli jde nějak zvýšit průnik vzduhcu do vozu bez toho abych klimu zapínal,poněvač se mě zdá,že v podstatě bez zapnuté klimy do vozu nejde vzduch žádný,např,když máš v klimu v poruše a podobně. Citovat
berger Odesláno 28. srpen 2006 Odesláno 28. srpen 2006 No tak udusenia by som sa v aute nebal. Aj pri vypnutom ventilatore ide pretlakom do auta vzduch. Pokial ta hnevaju zahmlene okna, nic ine ako klima ti nepomoze - ked ti vadi chlad, primiesaj tam trochu tepleho vzduchu a ked je auto vysusene, klimu vypni a fungujes iba na vonkajsi vzduch. Mne to takto funguje dobre. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.