Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 106sport


mr_xx

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

to Merglos: jses si jistej, ze Sport ma stejny podvozek jako GTI? Pokud vim, tak u GTI / XSi / Rallye se nedaji vymenit jenom cepy a musi se menit cele ramena. Mel sem ze to ze 1.1 a 1.4 Sport maji podvozek obycejny :myslim Jinak sem nekde videl fotku 106 Sport bez tech plastovych lemu a zadni blatnik byl uplne jinak vykrojenej nez na obyc. 106 :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modely druhe generace:

1,4i sport ma stejny podvozek jako GTi - jsou tam oproti normali verzi jina ramena a stabilizatory, pak jinak umistena torzni tyc na zadku /silnejsi/ a nizsi, ty auta se liši pouze motorem a brzdami adekvátními ke 120PS :D

pak se delala 1,4i sport line a to je uplne obycejna 1,4i jen s lemy blatniku a prahu.

jakykoliv jiny slabsi model byl pouze sport line, tedy bez sport podvozku.

Modely prvni generace presne neznam,

XSi a Rally

Rally je special edition s jinym motorem i podvozkem,

XSi v 1,4i tu ma Hadra tak ten k tomu rekne vice...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Citrosovi za vysvětlení:super je to tak Gti(S16) má vzadu místo bubnů kotouče oproti Sportu :),jinak ten blatnik je opravdu jinej a ted sem na to koukal na obyč 106ce a lem dozadu nepujde nebo půjde ale nebude to hezký:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak jsem trochu od těchto plánů upustil....co se teda aspon exterieru týče....

:aut

zbavit se příčky v nárazníku, stříknout lišty do barvy, zavařit znaky, kola a to by mě pro začátek stačilo....

zkoušel jsem i různý náranzíky ve VT, ale ani jeden u mě neobstál, prostě serie je nejhečí :)

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi. Můžete mi někdo poradit, kde, od jakýho výrobce a za kolik bych mohl sehnat přední kulatý mlhovky do nárazníku ze sporta. Koupil jsem si nedávno nového miláčka a v těch dírách jsou takový mřížky. Až budu mít prachy, tak bych rád upgradoval. Dík moc.:cool:

[upravil dne 15/12/06 Lenny1984]

post-0-14109595090153_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...