Lukáš306 Odesláno 8. srpen 2006 Odesláno 8. srpen 2006 Nazdárek...Potřeboval bych od někoho nějaký info,ohledně kol na 306ku,jestli nekdo ví,jáký se tam tak vejdou největší a s jakýma gumama (šíře,profil) ,aby to bylo bez nejakých uprav na karose a tak...Ja tam mam R15 195/50 a zdá se mi,ze tam je jeste pomerne dost mista,tak jestli by se tam treba vesli 16ky 205/50 nebo 45...Diky predem za info [upravil dne 8.8.06 Lukáš306] Citovat
housing Odesláno 8. srpen 2006 Odesláno 8. srpen 2006 Ahoj, ja mam tiez 195/50R15 ale videl som uz aj R16/205/40. Ukaze to velmi pekne len si treba potom davat pozor na jamy. Citovat
Lukáš306 Odesláno 8. srpen 2006 Autor Odesláno 8. srpen 2006 díky,díky...můžete mi ještě poradit,jak si tam můžu dát fotku,nějak to nemůžu vykoumat... Citovat
Lavak_Bob Odesláno 9. srpen 2006 Odesláno 9. srpen 2006 Původně zaslal: Lukáš306 díky,díky...můžete mi ještě poradit,jak si tam můžu dát fotku,nějak to nemůžu vykoumat... Použi \"Hledání\" a tam zadaj slovo \"Avatar\" a nájdeš trebárs toto Citovat
Guest minimaxa Odesláno 9. srpen 2006 Odesláno 9. srpen 2006 Pokud budeš jezdit v 1 nebo max 2 lidech, lze dát i 17´kola Citovat
Blizzard Odesláno 9. srpen 2006 Odesláno 9. srpen 2006 ja mam 195/45/16 ET15 a taky smim tak nejvic 3 lidi v aute.... ale za tu krasu to stoji... a jak to vypada?.... klikni na odkaz pod carou:D II V Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.