Jump to content
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Posted

Znovu otvírám téma propojení externího dálkového otevírání dveří u ročníku 2000. Je mi jasné že kabely 620 a 621 odpojíme od konektoru a pošlu do nich na jeden minus pól ,otevřu na druhý minus pól ,zavřu . Ale nějak. I to nefunguje . Ví někdo kde dělám chybí nebo může někdo poslat schéma zapojení prosím . Děkuji  staré odkazy nefungují již .

Posted

Myslíš, že když založíš další stejné téma v jiné sekci, tak to někomu pomůže? 

Nemyslím si, takže pokračuj v tom původním vlákně a zde zamykám...

Děkuji, že nebudeš přidělávat práci týmu moderátorů.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...