Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Zasekava sa prvy a druhy prevodovy stupen P405


skupko

Recommended Posts

...uz zopar mesiacov sa mi nepravidelne stava, ze sa mi zasekne jednotka, alebo dvojka, ine stupne nie.

...jednoducho zaradim bez problemov, ale pri poku se o preradenie stlacim spojku, ale rychlostna paka je zablokovana vo svojej polohe a neide uvolnit. Samozrejme spojka je stlacena az na podlahu. A vacsinou pomaha uvolnenie a opatovne stlacenie spojky, ale vtedy moje rozbiehanie z krizovatky vyzera fakt dost komicky :aut:D...niekedy sa uvolni az na tretikrat. Pokial to nepomoze, vzdy zatial pomohlo vypnutie motora...vtedy sa rychlost uvolnila. V com moze byt problem?

Vraj by to mohlo byt \"zlepenim\" spojky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko, já mněl něco podobného najednou z ničeho nic jsem nemohl zařadit a nebo vyřadit jedničku nebo dvojku. Trvalo to tak měsíc. Jedenou jsem takhle jel a po přeřazení z jedničky na dvojku spadli otáčky proklatě nízko a motor se začal jakoby dusit. Hodil jsem tam zpátky jedničku, ale bylo to skoro to samé v bledě modrém nějak mi v tu chvíli proběhlo jako bych tam neměl jedničku ale spíš trojku a předtím jako by tam byla čtyrka a ne dvojka. No hrůza přetrhlo se mi táhlo řízení.

Bylo to v Praze a přímo uprostřed špičky fakt nepřeju nikomu! :bojim

Tak bych raději doporučil zkontrolovat táhla jestli se někde nepřidírají.

Čau kenny :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...