aka Odesláno 16. červenec 2006 Odesláno 16. červenec 2006 A okrast se o tohle? ANI OMYLEM!!!! Citovat
Vvitty Odesláno 16. červenec 2006 Odesláno 16. červenec 2006 Původně zaslal: jiri.wolf jj, chápu kde, ale já tam nedojel, nějak jsem odbočil správně na ten mostek, tak jak se mělo no jo, to se ti to odbocuje, kdyz si vymyslis kde odbocit a pak to namalujes do mapy a ostatni si delejte co chcete :D:D a vubec, bylo to jedno z nejkrasnejsich mist cele trasy Citovat
jiri.wolf Odesláno 16. červenec 2006 Autor Odesláno 16. červenec 2006 Tak to věřím, jen škoda, že jsi to neprojel Citovat
Vvitty Odesláno 16. červenec 2006 Odesláno 16. červenec 2006 Původně zaslal: jiri.wolf Tak to věřím, jen škoda, že jsi to neprojel ja myl auto rano na benzince Citovat
aka Odesláno 16. červenec 2006 Odesláno 16. červenec 2006 psssst....taky sem tajne doufala, ze to dame:aut Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.