toro Odesláno 4. červenec 2006 Odesláno 4. červenec 2006 Vytvořil jsem si dle dostupných údajů vlastního měření pilový diagram převodů u 6 kvaltu. Zajímalo by mne jak, jsou na tom různé 5 kvalty Vašich pažoutků v naftě.Sdělte prosím, kolik Vám to jede při 3000 ot/ min. na 2, 3, 4, 5 a připojte krátkou poznámku r.v. a výkonu motoru. Po zpracování se předpokládá jako samozřejmost publikování na našich stránkách. Díky i za jiné postřehy k tématu. Citovat
toro Odesláno 24. červenec 2006 Autor Odesláno 24. červenec 2006 Jede Vám 5.kvalt při 2000rpm 95 km/ hod.? Citovat
LubošK Odesláno 1. srpen 2006 Odesláno 1. srpen 2006 307SW 1.6HDi 80KW: - při 2000 rpm to na 5. rychlostní stupeň jede dle tachometru 97 km/h (reálně cca 95 km/h), - při 130 km/h to na 5. rychlostní stupeň \"točí\" 2700 rpm. Na 3000 rpm a výše to točím jen výjimečně při předjíždění, takže přitom nemám čas sledovat, kolik to právě \"jede\". Citovat
Martinsk Odesláno 4. srpen 2006 Odesláno 4. srpen 2006 3000 ot 3. pr. s. 84 km/h 3000 ot 5. pr. s. 144 km/h 2000 ot 5. pr. s. 97 km/h 2000 ot 4. pr. s. 80 km/h 307 SW 1,6 HDi Citovat
toro Odesláno 5. srpen 2006 Autor Odesláno 5. srpen 2006 Díky, už to sypu do grafu.Asi tam bude jen tvé a mé auto, protože aktivita je 0.Asi nikoho nezajímají optimální paramatry provozu. U spotřeby 307 je větší frkot. Citovat
Martinsk Odesláno 5. srpen 2006 Odesláno 5. srpen 2006 Ono by to bolo dobré zohnať vonkajšiu otáčkovú charakteristiku a podľa toho spraviť pílový diagram. Chcelo by to aj mernú spotrebu. Nemá to náhodou niekto od motorov HDi? Citovat
toro Odesláno 7. srpen 2006 Autor Odesláno 7. srpen 2006 Mezi údaji od tebe a ode mne je zanedbatelný rozdíl, spíše jde o chybovost měřidel a našich odečtů.Vypadá to, že naše převodovky i stálý převod je shodný, moje šestka je tam jenom navíc. Co máš za typ a r. výroby? Citovat
toro Odesláno 7. srpen 2006 Autor Odesláno 7. srpen 2006 Mezi údaji od tebe a ode mne je zanedbatelný rozdíl, spíše jde o chybovost měřidel a našich odečtů.Vypadá to, že naše převodovky i stálý převod je shodný, moje šestka je tam jenom navíc. Co máš za typ a r. výroby? Citovat
toro Odesláno 7. srpen 2006 Autor Odesláno 7. srpen 2006 Tohle double nevím jak jde udělat, ale u tebe M. jsem si už všimnul údaje o 1,6 HDI 80kW. Omlouvám se. Citovat
Martinsk Odesláno 7. srpen 2006 Odesláno 7. srpen 2006 To nevadí: je to 307 SW 1,6 HDi 80 kW, 195/65R15, r. v. 6/2005 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.