Guest MMMMM Odesláno 29. květen 2003 Odesláno 29. květen 2003 Ja shanim na 406 loketni operku.U Peugeota za nehoraznou cenu. Mate nekdo? Nebo znate vrakac kde se da sehnat a za kolik? Citovat
KaizerSose Odesláno 26. červen 2003 Autor Odesláno 26. červen 2003 našel jsem univarzála u carpointu za ne tak strašný prachy ale netušim jestli tam bude sedět dobře.. ?? Citovat
voštík Odesláno 27. červen 2003 Odesláno 27. červen 2003 rek bych ze v 205 na to neni moc mista... co potom rucka a i to razeny sudych rychlosti nic-moc..... asi Citovat
Kik Odesláno 27. červen 2003 Odesláno 27. červen 2003 Taky si myslim, že do 205 to asi neklapne, není míísta, neníí míísta Citovat
Guest MMMMM Odesláno 28. červenec 2003 Odesláno 28. červenec 2003 Nevite za kolik na vrakačích prodávají loketní opěrku na 406? Nebo kde jinde ji sehnat. Poradte. Na vrakači na kterem jsem byl ji nemají.Diky Citovat
georg Odesláno 28. červenec 2003 Odesláno 28. červenec 2003 MMMMM: tak zkus jiny vrakace. Na netu jich najdes spoustu.. Citovat
Guest Smrada Odesláno 28. červenec 2003 Odesláno 28. červenec 2003 Spuusta firem prodava univerzaly. V Praze je to Auto elektro Novotny na Cernem moste. Take Hobby car na desitce. V podstate vsude, jen je to mastna zalezitost (od 600,-) Citovat
Guest MMMMM Odesláno 28. červenec 2003 Odesláno 28. červenec 2003 Jsou ty prodejci na netu.Do Prahy nemam cestu. Citovat
Guest Smrada Odesláno 28. červenec 2003 Odesláno 28. červenec 2003 Nevim, jestli maji nejakou zasilkovku, ale staci kdyz treba na seznamu das hledat autodoplnky a neco ti najde. www.hobbycar.cz Citovat
Guest MMMMM Odesláno 29. červenec 2003 Odesláno 29. červenec 2003 Tak uz ji mam (loketni operka na 406) vymontovana primo z 406 i s kusem mustku za 1000Kc. Tad si s ni musim pohrat a zapasovat i ke me Citovat
Guest Smrada Odesláno 29. červenec 2003 Odesláno 29. červenec 2003 Tak jsem vcera navstivil firmu HOBBYCAR (mj. www.hobbycar.cz ) maj tam tu univerzalni. Na 106 se nehodi urcite. Mezi sedadli musi byt alespon tak 15cm a u 106 je plastovy kryt mezi sedackami. Tak nic. Mimochodem D&M autodoplnky www.autodoplnky.cz ji maji origo ale ne za 600, ale 1600 Kc Citovat
Guest MMMMM Odesláno 30. červenec 2003 Odesláno 30. červenec 2003 Zkus tohle: Vrakoviště PRAHA 602258844 Budovatelská 427,P9,Satalice naproti českému plynu po panelce a první odbočka do prava 8-17h Videl jsem tam jen 406 (sedan,coupe,kombi ale brnkni tam-poradi) Citovat
Guest MMMMM Odesláno 30. červenec 2003 Odesláno 30. červenec 2003 Jo ty kupecka 406 tam meli totalky ale ty bile budiky ty by se mi hodily,fakt bych vybral neco. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.