rejda Odesláno 7. červen 2006 Odesláno 7. červen 2006 Ahoj, mam 309 1,4 benzín r.v. 90. Mám verzi s hodinama,takže bych si rad koupil přídavný budík. Proto bych měl dva dotazy: jestli víte o nějaké internetové prodejně,kde mají dobrý výběr a slušné ceny(stačí mi obyč.budík) a kam se přidělává snímač otáček,díky Jakub Citovat
Vvitty Odesláno 7. červen 2006 Odesláno 7. červen 2006 sezen si na vrakovisti novy budiky s otackomerem... a k tomu rovnou snimac Citovat
milhaus Odesláno 13. červen 2006 Odesláno 13. červen 2006 Já teď řeším stejný problém.Ještě jsem nerealizoval,ale budíky již mám:)! http://309passion.phpnet.org/forum/showthread.php?s=694173d90b73e688f84faee7806b1a24&t=336 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.