Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rada ohledne koupi P206 2.0HDi


danikd

Recommended Posts

Ahojda, v autech mam opravdu male znalosti.

Jde o to ze jsem dostal nabidku na koupi P 206 2.0Hdi za 130 000.Rok 2000,najeto cca 110000 km. Ma to klima, vse v elektrice, proste \"plna palba\".Prodejce k tomu da navic zimaky ( pneu vse Michelin). Ma to jenom krapet sloupany vrchni (pruhledny) lak na predni kapote a malou oderku na narazniku ( vyjizdel z garaze). Rikal ze je potreba do toho dat tak 5000-6000,aby to dalsich 50-80000km jezdilo.V kostce bych potreboval vedet:

1.Co ten motor HDI?Koho se zeptam,tak na to nadava,hrozne se to \"s*re\" a jsou drahe opravy motoru.Jaka je pravda?Pripadne kolik nebo o kolik (pomerove,radove) jsou drazsi opravy nez u normal dieslu?

2.Nevite jak se da nejefektivneji ( cena/design ) opravit ten slouply kryci lak barvy??

3. Celkove co rikate na tu nabidku.

Diky moc za indo a mejte se.

DanikD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem odborník, ale co vím, tak obecně dieselové motory od

Peugeotu byly vždy na špici!:super

Na ceny oprav ti bohužel neodpovím, ale jinak je nejlepší si

cenu auta ověřit na internetu např. na www.sauto.cz

Ceny tvého modelu se stejným motorem a s přibližně stejnými km začínájí na 130000,-

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím já ten motor mám a zatím bez problémů ( r.v. 03, najeto 80 000 ). Opravy jsou drahé na každém autě...

:cool:Něřekl bych že dražší, je to stará konstrukce motoru ( 8v ), to spiš budou dražší opravy těch novějších motorů...:myslim

Ten lak, to je těžké, nejlepší by bylo nechat si to přestříkat, ale to by bylo asi drahé...:o

Cena docela dobrá...:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...