Jump to content
Sign in to follow this  
dejwik

El. stahování oken

Recommended Posts

Čau peugeo?áci,

s pěkným jarním počasím jsem se dal na pořádnou jarní prohlídku a opravu svého Emíčka. Mám tam jeden problémek a sice že se mi pomalu zavíraj a otevíraj el. okýnka. Procházel jsem diskuzi a našel jsem pár rad. Lyžiny jsem promazal, ale zaboha se nemůžu dostat do toho motorku. Koukal jsem na to, že je tam jakýsi kovový výlisek, přes který se táhne to lanko a k tomu šrouby připevněný, podle mého laického domění ten motorek. Zkoušel jsem ho sundat dolu, ale šlo to ztuha, tak jsem to radši nechal, abych to ještě víc nepo... Mno nevíte někdo jak se do toho leze? A ještě jakou žárovku mám koupit do podsvícení tlačítek na stahování? Někde jsem to tu taky našel, ale už je to asi fuč. Dík a peugeotářům zdar.

PS: Na sraz jsem se nepřihlásil, páč ještě nevim, jestli budu mít Emíčko v poho, momentálně má dole přední nárazník a vypadá odporně :-). Takže si ho užijte za mě a příště se určo zůčastnim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no nevim, videl jsem zatim jen tri 405 s el. stahovanim a dve stahovali pomalu.. . nekde jsem cetl, ze pomale stahovani je \"zavadou\" vetsiny pegotu.. . Ale muze to byt jinak.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Masinka

Me se taky okno spolujezdce oteviralo a zaviralo pomalu, nekdy se mu vubec nechtelo otevirat. Ale od ty doby co mi Karel namontoval moduly na automaticky zavirani oken, tak je okn spolujezdce uz jenom asi tak o 5% pomalejsi nez okno ricice, coz je v poradku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DEJWIK:Ty žárovky jsou stejný jako na podsvícení displeje autorádií. a stojí 10 kč ks.Jsou to malí žarovky s dlouhejna fousama.V elek.prodejně budou co chceš.A ten motůrek jde rozdělat jsou tam myslím 3 šrouby a ty odšroubuješ a mělo by to jít rozdělat jde to trochu ztuha když to ztahuješ z té převodky s lankama,ale jde to.Nejlepší je to mít sundané na stole. Já jsem to zvládl tak to zvládneš taky hlavně v klidu.:D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo ještě jsem zapoměl říct,že se to vyplatí vyndat celé protože si pěkně promažeš ty lana a kladky a je to znát,dej si s tím práci a budeš spokojenej.:D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Ondra

jo jinak ad ty zarovky - u nas v HK je velkoobchod s maloobchodem a 12V, 1,2W, znacka GE a cena? 7,- Kc :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×