o.javurek@gmail.com Odesláno 23. červenec 2022 Odesláno 23. červenec 2022 (upraveno) Ahoj, viklal se mi volant. Asi patrim k tem tlustoprdum, co se zapiraj za volant pri vystupovani. Podle navodu zde nebo na youtube prezentovanych jsem rozdelal, dotahl torx 55. Sroub byl dost povoleny. Hridel rizeni vypadala ok, tak jsem vse vratil zpet. Po nastartovani zacal svitil airbag a display hlasi poruchu airbagu. Vyndal jsem airbag z volantu znovu a koukal, zda jsem omylem neco neodpojil nebo neutrhl, zacvakl poradne, nic. Porucha airbagu sviti dal. Samozrejme ze jsem si vzdy radeji odpojil baterku. Staci tu chybu smazat pres diag. a objevi se vzdy kdyz otevrete volant nebo jsem neco pokazil ;-))) ? Mam 308sw T7 2011, 1.6hdi. Diky za rady a porady vazeni! Upraveno 23. červenec 2022 uživatelem o.javurek@gmail.com Citovat
jarokare Odesláno 23. červenec 2022 Odesláno 23. červenec 2022 Ahoj , rozeber to znovu a pořádně se podívej , jestli je konektor na patroně airbagu pořádně docvaknutej - docvaknout konektor na doraz a až pak zajistit pojistkou proti vytažení . Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.