Guest Rudo08 Odesláno 9. březen 2022 Odesláno 9. březen 2022 Keďže má auto 200tisickm za sebou,chcem vymeniť zadné kotúče..mám vytipovane dva produkty ktoré by mali pasovať na 207SW...vie niekto poradiť s výberom?Kotúče sú s loziskom značka je Brembo alebo kotúče zn.ATE... poprípade ak má niekto dobre skúsenosti s nejakou inou značkou , potrebujem vedieť presný tip kotúčov ktoré budú pasovat na 207SW. Citovat
ozzy56 Odesláno 9. březen 2022 Odesláno 9. březen 2022 ahoj, Brembo nebo Ate je myslím jedno, oboje jsou to kvalitní kotouče , na 207 je jen jeden rozměr zad. kotoučů, takže se nedá splést Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.