Lihous Odesláno 18. listopad 2021 Odesláno 18. listopad 2021 Vcera krom cestovani s navigaci se projevilo stari jedne z hadic - konkretne od topeni. Po nasich upravach se "asi" z casti prodrela a z casti propalila. Dojel jsem v pohode nastesti / z Prahy / a dnes se tvorivosti ceskeho clovicka opravila. Zaroven jsem cistil indikaci nizke hladiny vody v expanzce - doporucuji cas od casu mrknout zda funfuje - verze kterou mame jde pomerne lehce demontovat. Fotky snad reknou vice. Citovat
Lihous Odesláno 14. duben 2022 Autor Odesláno 14. duben 2022 Tato anabaze ma pokracovani - zacala se ztracet voda v mire vetsi nez male. A doslo to tak daleko ze 3/4l stacilo na odjeti 10/15km ... Zacalo se hledat a nasla se pricina - trubka u mezisteny nahore u telesa termostatu uhnila poz.1 a 2 Dvorni mechanik Honza si s tim hral 2dny a dnes jsem auto privezl domu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.