Dajro Odesláno 8. červen 2021 Odesláno 8. červen 2021 Dobrý den chtěl jsem se zeptat čím to může být když auto se zahřívá víc než je zvykem u ostatních aut , teplota vody se drží kolem těch 90 stupňů ale když se otevře kapota po dojezdu tak to někdy moc pálí a nevím jestli to tak má být nebo ne ? Díky za info Citovat
ozzy56 Odesláno 8. červen 2021 Odesláno 8. červen 2021 90 je normální teplota, co tě pálí pod kapotou? saháš na motor? Citovat
Dajro Odesláno 8. červen 2021 Autor Odesláno 8. červen 2021 Ne jde z toho víc tepla než u jiných aut ale ukazuje to teplotu kolem těch 90 a taky hodně tepla z pod auta Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.