Petik60 Odesláno 26. leden 2021 Odesláno 26. leden 2021 Mám 407SW 2,0hdi RHR(viz foto) a potřebuju najít kde je čidlo chladící kapaliny.Díval jsem se už na plno fotek ale bohužel na žádné to nemužu najít.Pokud by jste to měl někdo i nafocené bylo by to super.Díky Citovat
ozzy56 Odesláno 26. leden 2021 Odesláno 26. leden 2021 jak je ta hrubá hadice sání (ta harmonika), tak pod ní je termostat a na něm zelené čidlo--to je ono, je dobré vytáhnout vzduchový filtr (celou krabici-airbox), aby ses tam dostal lépe Citovat
Petik60 Odesláno 26. leden 2021 Autor Odesláno 26. leden 2021 Zkusim zitra. Mel jsem dole harmoniku ale nic jsem tam nevidel. Mozna jsem prehlidl. Dam vedet dik Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.