lmfao1232 Odesláno 26. listopad 2019 Odesláno 26. listopad 2019 (upraveno) Dobrý den chci se prosím zeptat když chci na 206 měnit BSM modul z B2 za vyšší musim stim na diagnostiku nebo to lze jen prendat ? mám 206 2.0 Hdi 2001 a chci zapojit přední mlhovky původně je auto nemělo už jsem sehnal i páčku která má dvě polohy měl jsem jen jednu na zadni mlhovku děkuji za odpověd Upraveno 26. listopad 2019 uživatelem lmfao1232 Citovat
ChouLu Odesláno 26. listopad 2019 Odesláno 26. listopad 2019 to neni BSI, ale BSM A u BSM když dodržíš stejného výrobce tak můžeš měnit na diag tam nic nastavit nejde. U jiného výrobce hrozí, že nenastartuješ Citovat
lmfao1232 Odesláno 26. listopad 2019 Autor Odesláno 26. listopad 2019 Dobrý den děkuji a za to BSI jse omlouvám mám tam Siemens BSM B2 někde na foru jsem četl že na přední mlhovky je potřeba BSM vyšší než B2 alespon B3 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.