Boob Odesláno 7. březen 2006 Odesláno 7. březen 2006 Chtel bych se zeptat,jestli se da oddelat jen sklo u svetla na 405.Mam na nem prasklinu od kaminku.Vypada to ze je to pricvaknuty jen na takovych kovovych pacickach...nebo ne?Popripade kolik jim ciste za to sklicko na vrakacu dat? Citovat
Karel Odesláno 7. březen 2006 Odesláno 7. březen 2006 Ano, sklo jde oddělit samostatně, ale nevím jesli ti ho prodaji samostatně. tady máš odkaz na nové světla http://www.karosarske-dily.cz/default.asp?cls=spresenttrees&strid=3632 Citovat
Freedy Odesláno 7. březen 2006 Odesláno 7. březen 2006 Sklo se dá sundat je tam asi 6 plíšků a dá se samostaně koupit, v kelly za něj myslim chtěli 800 - 900 kč. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.