vector Odesláno 4. březen 2006 Odesláno 4. březen 2006 http://www.mk-racing.cz/kat-dimma.htm http://www.dimmasales.co.uk/ http://www.dimmadesign.com/en/liens.html http://www.peugeot-club.cz/main.php?co=club/info.php&ktere=365&PHPSESSID=4c64e207cb63e5f8f674dc293062ae3d Tohle je největší mazec co sem zatím viděl. Citovat
Bohouš Odesláno 6. březen 2006 Odesláno 6. březen 2006 No tak ta 309 je libózníííí :super:mrk:mrk Citovat
chechet Odesláno 6. březen 2006 Odesláno 6. březen 2006 od Dimmy mam hlinik na viko nadrze, ale ve srovnani s tim, ktery nabizim v sekci bazar (a ktery me bohuzel nepasuje) je to smejd Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.