Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Oplatí sa kupiť auto z vrateneho leasingu?


proreo

Recommended Posts

V sirsej rodine ma niekto od nova P308SW hdi s automatom, jazdi to krasne.

Servisny interval je dynamicky, kde si auto samo servis vyziada. Tento motor v euro 5 sme mali v C4GP a tam bol interval fixne na rok. Nova euro 6 verzia uz moze mat az dva roky.

Co ale servis spravil, ked sa auto pytalo po roku. Neurobil nic len 'vynuloval' pocitadlo, aby si pocitac mysel, ze servis dostal. Ze vraj to este netreba.

Tie 3 roky to vydzi, potom to kupi nejaky chudak a ked to nebude riesit, za chvilu ma na krku drahu opravu.

V Prahe na Sterboholoch je sixt - auta vratene z leaisngu. Stoji ich tam strasne vela. Minule som tam videl jednu cervenu Octaviu vedla druhej. Hned vedla je tukas, kde maju tiez preplnene parkovisko.

Kto vie, co s tymi autami robia. Ale mam dojem, ze keby ich nekupovali za super vyhodne ceny, tak by asi mali obrovske straty.

Ake mate skusenosti vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som bral predvádzacku 308 sa, 1,6 HDI, 1,5 r starú, 42000 km, skoro plná výbava, automat, ľavá strana vzadu má iný odtieň, bola robená, a menené okno na LZ dverách, servis po 2 r ( nastavené po 25000km) som robil v januári, cca 48000km. Sko či leasing a pôjde prec, už to nie je to čo byvalo.

Predtým vo firme kde som robil sme mali i30sw, po 3r predaj, tak leasingovka ponúkla ze ak chceme tuším po 6700€ ks.len pre zamestnancov, ani pre rod príslušníka to už neplatilo. 

A je toho podobného viac, ak sú ruka v ruke leasingovka bazarnik, určite sa dobre dohodnú.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...