jakub.balej Posted May 9, 2019 Posted May 9, 2019 (edited) Zdravím lidi. zavital jsem k vám opět s dotazem. PEUGEOTU 407 2.0hdi auto mi začlo vybrovat při rychlosti od 110-130km/h , když jedu do kopce nebo jsem nalozenej tak mi přijde, ze chce motor vyskocit z auta. Při ranním startu do cca 9 stupních auto strašně starty, po 2. Nastartování a sešlápnutí plynu z auta kouř jak z komínu, pak ok. Otáčky nekolisaj ( pouze u startu, po zahřátí motoru vše ok) spotřeba velká není, z Písku do Tábora jsem jel i za 5.5l/km. podle závad jsem usoudil, ze půjde nejspíš o vadné vstriky, nejspíše jen jeden protože v teple startuje hezky, jede dobre akorát musí překročit rychlosti do 110km/h nebo nad 130km/h a nemůžu být nalozenej:D otazka zní, chci resit nejlevnější cestu. —mam prodejce 4vstriky 2500 , teď problém - vymenim si to sám nebo ne? —nasel jsem na netu servis který za 550kc/ks vynda a vyčistí vstrik , pomůže to? Nemůže se to prodražít? Lze vyčistit jen jeden? — nemá někdo dia která ukáže o jaký vstrik se jedna? — udělám s vadnym vstrikem emise? predem díky chlapy. Edited May 9, 2019 by jakub.balej Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.