Soptok Posted March 29, 2019 Posted March 29, 2019 Zdravím, Přestalo mi fungovat servo řízení, chybové hlášení "porucha posilovače řízení". Podle diagnostiky je to vnitřní chyba serva. Pojistky jsou zkontrolované a napětí do serva je O.K. Máte někdo zkušenost čím by to mohlo být? Děkuji za rady... Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.