Matles Posted March 25, 2019 Posted March 25, 2019 Všechny zdravím, prosím vás nevíte jak se odvzdušňuje systém střechy?když doleju hydraulický olej tak jak se to potom odvzdušní. Nevím kde přesně je chyba tak budu zkoušet protože ten píst co je ve střeše na odemknutí střechy nemá sílu a neodblokuje střechu jen když tomu trošku pomůžu imbusem Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.