Saatandha Odesláno 9. listopad 2018 Odesláno 9. listopad 2018 Zdravím, odpověď na můj problém jsem nenašel, tak zakládám téma. Mám 206 2.0hdi r. v 2000. Svítí kontrolka motoru, auto jede v nouzáku a když vypnu klíček tak ještě jede 5-10 sekund až pomalu zdechne. Už mi to udělalo dřív, pohýbal jsem káblama a na dlouho to dalo pokoj, ale bohužel to teď už nezabralo. Jinak startuje normálně. Nevím jak funguje chcípák diesel mám prvně. Zkoušel jsem pročistit různé konektory, ale nic. Předem děkuji za rady. Citovat
brixtr Odesláno 9. listopad 2018 Odesláno 9. listopad 2018 (upraveno) Nejsem teda odbornik ale podobny Problem A osobne bych to pripojil na diagnostiku ta muze hodne prozradit Upraveno 9. listopad 2018 uživatelem brixtr Citovat
Saatandha Odesláno 9. listopad 2018 Autor Odesláno 9. listopad 2018 Chystám se v pondělí, ale myslel jsem, že to o víkendu nějak vyřeším.. Dík za rady. Citovat
Saatandha Odesláno 9. listopad 2018 Autor Odesláno 9. listopad 2018 (upraveno) Myslel jsem, že tam je nějaký stop ventil co zavře přívod paliva a bude tam nějaký blbý kontakt. Upraveno 9. listopad 2018 uživatelem Saatandha Citovat
Saatandha Odesláno 10. listopad 2018 Autor Odesláno 10. listopad 2018 Tak už to aj občas samo zdechne... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.