Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyfuk 206 RC


Gorgio

Recommended Posts

Cau, chtel jsem se zeptat jeslti by mi nekdo poradil jaky koncovy dil vyfukoveho systemu vybrat na 206 RC. Auticko uz mam 10let, zatim vsechno slape jak ma, ale vyfuk to ma za sebou, dira pred i za tlumicem, jedna vrstva obalu tlumice je uz uplne rozezrana. Koukam se po necem co nebude original (v federalcars za nej chteji myslim 40k). Urcite bych chtel nerezku a samozrejme neco co tomu auto neublizi.

Na netu jsem nasel akorat 2 firmy:

Supersprint https://www.supersprint.com/ww-en/peugeot-206/peugeot-206-rcgti-20i-180-hp-03-/rear-exhaust-145-x-95-v3.aspx#!/

FOX https://www.fox-sportauspuff.de/index.php?cName=car-peugeot-206-rc-c-1_353_356_361&language=en

Jakakoliv rada pomuze, origo vyfuk jsem poslal pryc uz pred 3 rokama a nechaval jsem na to udelat nejakej custom (plech) jako provizorni (byl sem naivni) a ten ted odesel taky.

Jeste kdyz uz pisu tak bych se rad rovnou zeptal na nejake silentbloky na napravach (koukal jsem zatim jen na Powerflexy) a pripadne nejake doporuceni na sportovni podvozek?

Predem Diky

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Nazdar, já měnil nedávno jak koncový tak středový výfuk. Zvolil jsem FOX. Vše krásně padne (pomáhal jsem přímo svému mechanikovi), zpracování OK a zvuk lepší. Jsou homologované. Oba mě vyšly dohromady na cca 17000kč. Dokoupil jsem ještě gumové držáky za pár korun (spíše jsem dal po dva na každý úchyt - neoriginální jsou pouze z gumy a vydrží rok - maximálně 2, originál mají v sobě výplet). Chtěl jsem také Supersprint, ale je to předražené.

Ještě se dá koupit neorigo náhrada zadního tlumiče Vegaz za cca 8000kč, ale jak dlouho vydrží je otázka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...