Vincent1 Odesláno 2. srpen 2018 Odesláno 2. srpen 2018 Zdravím, dnes mi přestal svítit xenon..levá strana...dal jsem nový, nesvítí....není někde k tomuto světlu pojistka?? V příručcce k 607 jsem nic takového nenašel, nemáte zkušenost?? díky za info Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.