rypak Odesláno 31. červenec 2018 Odesláno 31. červenec 2018 Dobrý den Chtěl bych se vás zeptat mam takový problém při rychle akceleraci nebo vytočení motoru nad 3000 ot. se mi hodí auto do nouzáku a rožne se mi kontrolka motoru. Po několika nastartováni kontrolka zase zhasne a vše funguje jak má ale když vytočím motor nad 3000ot tak to zase spadne do nouzového režímu mam obavy že to bude asi FaP mam najet 201tisic děkuji za rady . Citovat
pavelu96 Odesláno 31. červenec 2018 Odesláno 31. červenec 2018 Tohle mi dělala 308 hned po koupi, po výměně palivového filtru OK. Citovat
rypak Odesláno 31. červenec 2018 Autor Odesláno 31. červenec 2018 Palivový filtr jsem vyměnil a problém pořad stejný Citovat
vladosr Odesláno 31. červenec 2018 Odesláno 31. červenec 2018 tak skus vymenit nieco dalsie...postupne sa trafis a mas opravene..... co tak zistit stav v meranych hodnotach co tomu vlastne je....ak mas FAP , je mozne ,ze doslo aditivum pri tychto km.... Taliga- škrtiaca klapka je v benzinovych motoroch , v diesel je zhasacia klapka Citovat
vlceon Odesláno 1. srpen 2018 Odesláno 1. srpen 2018 Citovat Používejte tu funkci hledání. Asi tak měsíc zpátky jsem řešil úplně stejný problém a shodou náhod tady je téma s úplně stejným názvem. A ještě někde jinde psal někdo že má stejný problém. Udělej napřed na diagnostiku ať jsi si s tím jistý, ale měla by to být regulace wastegatu na turbu - vadný elektromagnetický ventil regulace. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.