Rondra77 Odesláno 18. červenec 2018 Odesláno 18. červenec 2018 Ahoj, chtel by jsem si pořídit strešní nosiče na Peugeot 2008,ale originally za 4litry a bez T drážky mi pripadaji predrazené. Nemate nekdo skusenost s tímto typem: https://www.nosice-stresni.cz/detail/stresni-nosice-pricniky-menabo-peugeot-2008-5-dr-suv-2013-/ popripade s timto z Lidlu : https://www.lidl-shop.cz/MENABO-Hlinikovy-stresni-nosic-BRIO-120-cm/p100237118 Mám 2008 vyrobenou 3/18 tak jestli nekdo mate pricniky namontovane prosím o foto jak to vypada.Predem dekuji, Ondra. Citovat
zzipCZ Odesláno 18. červenec 2018 Odesláno 18. červenec 2018 Mám origo.Používám jen na střešní box a v pohodě.Ve skupině 2008 na FC par lidí kupovali ty z lidlu a nikdo si nestěžoval.(nevím co je T drážka) Citovat
Rondra77 Odesláno 18. červenec 2018 Autor Odesláno 18. červenec 2018 Děkuji za informaci, dneska jsem zkoušel univerzální půjčený od kamaráda (měl by být z Lidlu,ale vypadá trochu jinak, není na zámek jako ten na e-shopu), pasoval dobře, přikládám foto. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.