zatarcz Odesláno 21. květen 2018 Odesláno 21. květen 2018 Zdravím. Na mé 308 1.6Hdi 2013 se mi tvoří olejový aerosol u dmychadlové části. Měl jsem taky dle diagnostiky chybu P11AA. Může to spolu souviset? Je normální takový olejový aerosol? Jednou jsem měnil elmag. ventil ovládání turbodmychadla, ale po zkoušce, kdy po startu motoru táhlo lopatek VGT turba maximálně zavře a po vypnutí motoru pěkně zpět zajede. Takže rozsah by měl fungovat normálně. Setkal se někdo s touto chybou a úníkem oleje? Děkuji za rady. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.